O nas

Czy sprzedajesz nieruchomość, czy też zamierzasz kupić mieszkanie lub dom, przed Tobą transakcja, która wpłynie na całe Twoje życie. Warto się więc do niej dobrze przygotować, a jeśli tylko to możliwe, mieć u swojego boku fachowego doradcę i zaufanego pomocnika. To on pomoże Ci właściwie ulokować kapitał lub sprawnie i korzystnie sprzedać nieruchomość.

czytaj więcej

Pogromcy dokumentów

Naszym klientom oferujemy pomoc przy formalnościach w procesie zakupu lub sprzedaży mieszkania.

czytaj więcej

rejonizacja

Nasi Doradcy to lokalni eksperci specjalizujący się w konkretnym rejonie miasta.

czytaj więcej

1 zł
od sprzedającego

Za kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży.

czytaj więcej

Poznaj nasz zespół

Obok naszych doradców, Lloyd Properties tworzą także inne osoby. Udoskonalamy tę firmę każdego dnia – poznaj nas!
W Lloyd Properties - Manager obsługi prawnej transakcji

Nieruchomości to jej pasja, a nie wyłącznie praca. Odpowiedzialna za aspekty prawne i proces transakcji przeprowadzane przez Lloyd Properties. Cierpliwie, ale z energią i optymizmem mierzy się z najtrudniejszymi zagadnieniami, nie tracąc przy tym z oczu dobrego interesu swoich klientów. Ma na koncie ponad 1300 przeprowadzonych transakcji.

W czasie wolnym

Żona oraz mama dwóch dziewczynek. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do tego co przyniesie los. Kocha spędzać czas na łonie przyrody.

W Lloyd Properties - Prezes Zarządu

Manager z 13-letnim doświadczeniem w biznesie. Odpowiedzialny za strategię i rozwój grupy. Wierny wyznawca team-play☺ Zdeklarowany przeciwnik korporacyjnego sposobu myślenia. Buduje cegiełka po cegiełce Lloyd Properties, tak aby było inspirującym i wspierającym miejscem do współpracy i rozwoju. Najwięcej satysfakcji dają mu otaczający go ludzie i osiągane przez nich sukcesy.

W czasie wolnym

Od niedawna mąż, od zawsze poszukiwacz przygód, wyzwań i nowych celów podróżniczych. Uwielbia wodę (tę za burtą żaglówki oraz tę na basenie), od niedawna odkrywa uroki nurkowania i kite-surfingu.

W Lloyd Properties - Dyrektor sprzedaży

Zanim został dyrektorem sprzedaży przeszedł przez wszystkie szczeble zawodowe w firmie - od doradcy ds. nieruchomości, przez stanowisko managera. Dzięki temu doskonale rozumie potrzeby zespołu. Szczególe ważne jest dla niego utrzymanie dobrej atmosfery w pracy – to ona udziela się później klientom. Łączy obowiązki dyrektora z byciem doradcą ds. nieruchomości, aby wiedzieć z jakimi wyzwaniami zmieniającego się rynku ma do czynienia jego zespół, ale także dlatego, że uwielbia tę pracę. Uśmiech na twarzy klientów po dokonaniu transakcji nadal sprawia, że chce mu się chcieć ☺

W czasie wolnym

Nie ma za dużo wolnych chwil - jest bardzo zaangażowany w to, co robi. Ale gdy nastaje wolny czas to poświęca go swoim najbliższym. Można go spotkać na Gocławiu, otoczonego przyjaciółmi, ale równie prawdopodobne jest to, że właśnie wyjechał z Warszawy i leci do ukochanej Hiszpanii, gdzie studiował i wielokrotnie wracał. Uwielbia podróżować, a najmilej wspomina Stany Zjednoczone i właśnie Hiszpanię. Jego lista miejsc do zobaczenia zdaje się nie mieć końca, ale w drodze do nowego miasta chętnie zabije czas oglądając jeden z ulubionych amerykańskich seriali.

W Lloyd Properties - Property Expert & Manager

Menadżer i doradca od 2010 roku. Lubi nieruchomości i uwielbia Stary Mokotów, wobec czego praca to nie udręka, a przyjemność. Z ciekawością podchodzi do wyzwań i ludzi. We współpracy ceni sobie bezpośredniość i partnerskie podejście.

W czasie wolnym

W czasie wolnym stawia na aktywność fizyczną, od kilku lat praktykuje jogę Iyengara. Kocha robić zdjęcia i gotować. Przeczytała większość skandynawskich kryminałów.

W Lloyd Properties - Property Expert & Manager

Doradca i manager od 2010 roku. Pasjonat inwestycji, remontów, aranżacji wnętrz i designu. W każdej nieruchomości poszukuje potencjału, choć najchętniej od razu poprzestawiałaby wszystkie ściany:) Uwielbia ruch, gwar i ciche zakątki Warszawy, dzięki czemu doskonale odnajduje się w Śródmieściu. Z pasją podchodzi do nowych zadań, szuka okazji do rozwoju zawodowego i osobistego. Uwielbia stawiać sobie i realizować nowe cele.

W czasie wolnym

Pasjonat podróży po Polsce, Europie i świecie, z przyjemnością poznaje nowe kultury i ludzi. Uwielbia fotografować architekturę, można ją odnaleźć w klimatycznych podwórkach i cichych uliczkach. Biega na 5, 10 i 15 km w biegach miejskich. Półmaraton i maraton to jej kolejne cele. Fan aktywnego spędzania wolnego czasu i późnych seansów w kinie :)

W Lloyd Properties - Senior Manager & Property Sales Trainer

Menedżer, trener i szkoleniowiec z piętnastoletnim stażem jako wykładowca akademicki i kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży. Codzienną porcję energii czerpie z rozwoju i sukcesów ludzi, z którymi współpracuje, dlatego sala szkoleniowa to miejsce, w którym spełnia się bez reszty. Wierząc w nieograniczony potencjał każdego, jest niestrudzonym łowcą wymówek i tropicielem fałszywych przekonań, które podcinają skrzydła w drodze do gwiazd.

W czasie wolnym

Mąż oraz tata dwójki ancymonów. W nielicznych wolnych chwilach domorosły gitarzysta i rockman w bamboszach, wielokrotnie nagradzany w kategorii "Najlepszy nienagrany album wszech czasów”. Niepokorna dusza i wieczny buntownik. Do tego marnotrawny syn ironii i szyderstwa, który cierpi, gdy musi ulec jakimkolwiek konwenansom i politycznej poprawności. Mając do wyboru krawat i pętlę, bez wątpienia wybrałby to drugie.

W Lloyd Properties - Office Manager

Zaangażowanie, motywacja, poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy - tego oczekuje od siebie i innych. Tylko w takim otoczeniu czuje się dobrze. Chce się uczyć od współpracowników, w zamian dając swoje doświadczenie. Ceni sobie uczciwość i profesjonalizm - znalazła to w Lloyd Properties:)

W czasie wolnym

Podąża przez życie z ukochaną Rodziną, podróżując do nowych miejsc, aktywnie wypoczywając i ciesząc się z tego co ma.

W Lloyd Properties - Dyrektor wrocławskiego oddziału

Odpowiedzialny za budowę i rozwój firmy we Wrocławiu. "Dziecko Lloyda" - tu zdobywał pierwsze szlify w sprzedaży, potem w prowadzeniu zespołu, a teraz biznesu. Największą wartością zawodową jest dla niego możliwość pracy z nieprzeciętnymi ludźmi każdego dnia. Szanse jakie dostaje na wzmocnienie ich na wybranych przez nich ścieżkach w organizacji dają mu najwięcej powodów do radości. Dokłada swoją cegiełkę do tworzenia przyjaznej przestrzeni w jakiej chce być, rozwijać się i działać.

W czasie wolnym

Wierzy, że za każdą osobą stoi zupełnie odrębna historia poparta szeregiem unikalnych doświadczeń. Stąd duża otwartość na ludzi i chęć zrozumienia ich perspektywy, z której strumienia zawsze jest szansa na wyłowienie lśniącej grudki złota. Koszykówkę uwielbia od zawsze, a jej małą obecność w życiu na co dzień rekompensuje sobie coraz odważniejszymi wyjazdami na wybrane mecze. Książka jest zawsze dobrym pomysłem na spędzenie czasu i niezależnie od ilości przeczytanych tomów zawsze zostaje niedosyt, że chciałby więcej.

W Lloyd Properties - Manager rynku pierwotnego

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Pracowała w różnych jego segmentach - zarówno w branży pośrednictwa (Emmerson S.A., Bracia Strzelczyk) jak i deweloperskiej (Skanska S.A.). Od 2006 roku na stanowiskach managerskich ściśle powiązanych ze sprzedażą nieruchomości. Długoletnie doświadczenie wykorzystuje w budowaniu Działu Rynku Pierwotnego w Lloyd Properties. Jest ekspertem odpowiedzialnym za sprzedaż mieszkań i domów bezpośrednio od deweloperów z rejonu Warszawy i okolic. Codziennie śledzi rynek nieruchomości deweloperskich, wyszukuje promocje i okazje cenowe. Spotyka się z doradcami i klientami doradzając im, co można kupić uwzględniając budżet i marzenia klienta, spośród ponad 7000 ofert nowych mieszkań.

W czasie wolnym

Prywatnie jest domatorką. Matka dorosłego syna - jej ogromnego powodu do dumy. Ceni sobie niezmiernie ciepło domowego ogniska. Bardzo lubi swój dom, dbanie o róże w ogrodzie i długie spacery po pobliskim lesie. Po pracy odpoczywa przygotowując pyszne potrawy dla swojej rodziny lub po prostu czytając ciekawą biografię we własnym ogrodzie. Bardzo lubi spędzać wieczory w towarzystwie przyjaciół i wyjeżdżać z nimi w podróże kulinarne.

W Lloyd Properties - Property Expert & Manager

Codziennie mierzy się z nowymi i ciekawymi wyzwaniami, dzięki czemu każdy jego dzień różni się od poprzedniego. Najbardziej ceni sobie fakt, że stawianie czoła tym wyzwaniom pomaga mu w rozwoju osobistym, a w tej pracy rozwój ogranicza jedynie własna wyobraźnia.

W czasie wolnym

Po pracy z ludźmi, "pracuje nad sobą". Lubi ten czas poświęcać na wszelkie aktywności sportowe, spotkania z przyjaciółmi, a w ostatnim czasie również na nowe lektury. Słowem, dba o to, aby poziom rozrywki stał w jego życiu na odpowiednim poziomie☺

W Lloyd Properties - Property Sales Trainer

Wyznaje zasadę: "jeżeli coś robić, to tylko na 110%". Wierzy, że zaangażowanie i pozytywne podejście są kluczem do sukcesu w biznesie. Nigdy nie wyobrażał sobie siebie w pracy na etacie. Od zawsze "na swoim". W Lloyd Properties zaczynał od stanowiska Doradcy. Dzisiaj największą przyjemność sprawia mu wspieranie rozwoju członków Zespołu. Współautor Myśli Szkoleniowej Lloyda. Realizuje się jako trener, prowadząc szkolenia oraz indywidualne coachingi. Pasjonat sprzedaży i tajemnic natury ludzkiej.

W czasie wolnym

Porzucił świat wymówek i żyje na całego. Zakochany bez granic w podróżach. Szuka inspiracji w najdalszych, najtrudniej dostępnych zakątkach globu. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, poznawać ludzi, ich zwyczaje, kultury, kosztować nowych smaków. Po kontuzjach wrócił do sportu i wolne chwile spędza aktywnie. Dodatkowych porcji endorfin dostarcza mu muzyka miejska - od soulu, przez funk, r&b, latino, dancehall, house, kończąc na rapie. Potrafi na godziny odpłynąć z książką w dłoni. Szczególnie ceni literaturę faktu oraz szeroko rozumiany rozwój osobisty.

W Lloyd Properties - Office Assistant

Wspiera Doradców w codziennych zadaniach. W Lloyd Properties nauczyła się, że wzajemna motywacja w dążeniu do celów sprawia, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe! Bezcenny zasób uśmiechu i pozytywnej energii:)

W czasie wolnym

Cztery słowa - przyjaciele, kuchnia, podróże, windsurfing - to jej życie po opuszczeniu siedziby przy Rondzie ONZ:)

Moje konto Nie trać czasu! Znajdziemy dla Ciebie najlepsze oferty.
Token